Продукція > KYOCERA AVX > LP0805H2900ASTR
LP0805H2900ASTR
LP0805H2900ASTR KYOCERA AVX
AVX-LP0805HP.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILTER LOW PASS 2.9GHZ 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.080" L x 0.061" W (2.03mm x 1.55mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.9GHz Center
Insertion Loss: 0.95dB
Height (Max): 0.041" (1.05mm)
Part Status: Active
на замовлення 2430 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER LOW PASS 2.9GHZ 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.080" L x 0.061" W (2.03mm x 1.55mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.9GHz Center, Insertion Loss: 0.95dB, Height (Max): 0.041" (1.05mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP0805H2900ASTR LP0805H2900ASTR Виробник : Kyocera AVX AVX-LP0805HP.pdf Signal Conditioning 2900MHz 0805 Low Pas s Filter
Кількість Ціна
LP0805H2900ASTR LP0805H2900ASTR Виробник : KYOCERA AVX AVX-LP0805HP.pdf Description: RF FILTER LOW PASS 2.9GHZ 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Low Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.9GHz Center
Insertion Loss: 0.95dB
Height (Max): 0.041" (1.05mm)