Продукція > KYOCERA AVX > LP0AA1610A7TR250
LP0AA1610A7TR250
LP0AA1610A7TR250 KYOCERA AVX
AVX_MLO_LP_Filters-3162556.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Signal Conditioning 1610MHz Size 2616 SMT Low Pass Filter
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER LOWPASS 1.61GHZ 16ULGA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-ULGA, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 1.61GHz, Height (Max): 0.022" (0.56mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP0AA1610A7TR\250 LP0AA1610A7TR\250 Виробник : KYOCERA AVX AVX-MLO_LP-Filters.pdf Description: RF FILTER LOWPASS 1.61GHZ 16ULGA
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 16-ULGA
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.61GHz
Height (Max): 0.022" (0.56mm)
Part Status: Active
на замовлення 220 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
LP0AA1610A7TR\250 LP0AA1610A7TR\250 Виробник : KYOCERA AVX AVX-MLO_LP-Filters.pdf Signal Conditioning 1610MHz Size 2616 SM T Low Pass Filter
на замовлення 250 шт:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-ULGA
Filter Type: Low Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.61GHz
Height (Max): 0.022" (0.56mm)