Продукція > AVX > LP0AA2300A7TR250
LP0AA2300A7TR250
LP0AA2300A7TR250 AVX
AVX_MLO_LP_Filters-1386987.pdf
Виробник: AVX
Signal Conditioning 2300MHz Size 2616 SMT Low Pass Filter
на замовлення 184 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER LOW PASS 2.3GHZ 16ULGA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-ULGA, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.3GHz, Height (Max): 0.022" (0.56mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP0AA2300A7TR\250 Виробник : KYOCERA AVX AVX-MLO_LP-Filters.pdf Description: RF FILTER LOW PASS 2.3GHZ 16ULGA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-ULGA
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.3GHz
Height (Max): 0.022" (0.56mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 16-ULGA
Filter Type: Low Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.3GHz
Height (Max): 0.022" (0.56mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
LP0AA2300A7TR\250 LP0AA2300A7TR\250 Виробник : KYOCERA AVX AVX_MLO_LP_Filters-3162556.pdf Signal Conditioning 2300MHz Size 2616 SM T Low Pass Filter