Продукція > KYOCERA AVX > LP0AA3160A7TR\250
LP0AA3160A7TR\250
LP0AA3160A7TR\250 KYOCERA AVX
AVX-MLO_LP-Filters.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILTER LOWPASS 3.16GHZ 16ULGA
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 16-ULGA
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 3.16GHz
Height (Max): 0.022" (0.56mm)
на замовлення 395 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER LOWPASS 3.16GHZ 16ULGA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-ULGA, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 3.16GHz, Height (Max): 0.022" (0.56mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP0AA3160A7TR250 LP0AA3160A7TR250 Виробник : Kyocera AVX AVX_MLO_LP_Filters-1386987.pdf Signal Conditioning 3160MHz Size 2616 SMT Low Pass Filter
на замовлення 164 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
LP0AA3160A7TR\250 LP0AA3160A7TR\250 Виробник : KYOCERA AVX AVX-MLO_LP-Filters.pdf Description: RF FILTER LOWPASS 3.16GHZ 16ULGA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-ULGA
Filter Type: Low Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 3.16GHz
Height (Max): 0.022" (0.56mm)
товару немає в наявності
LP0AA3160A7TR\250 LP0AA3160A7TR\250 Виробник : KYOCERA AVX AVX_MLO_LP_Filters-3162556.pdf Signal Conditioning 3160MHz Size 2616 SM T Low Pass Filter