LP0AA4080A700
LP0AA4080A700 KYOCERA AVX
AVX_MLO_LP_Filters-3162556.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Signal Conditioning 4080MHz 2616 SMT Low Pass Filter
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER LOWPASS 4.08GHZ 16ULGA, Packaging: Bulk, Package / Case: 16-ULGA, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 4.08GHz, Height (Max): 0.022" (0.56mm).
Інші пропозиції LP0AA4080A700
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP0AA4080A700 LP0AA4080A700 Виробник : AVX / Kyocera AVX_MLO_LP_Filters-1386987.pdf Signal Conditioning 4080MHz 2616 SMT Low Pass Filter
на замовлення 35 шт:
LP0AA4080A700 LP0AA4080A700 Виробник : KYOCERA AVX AVX-MLO_LP-Filters.pdf Description: RF FILTER LOWPASS 4.08GHZ 16ULGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 16-ULGA
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 4.08GHz
Height (Max): 0.022" (0.56mm)