Продукція > KYOCERA AVX > LP0BA1010A7TR250
LP0BA1010A7TR250
LP0BA1010A7TR250 KYOCERA AVX
AVX_MLO_LP_Filters-3162556.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Signal Conditioning 1010MHz Size 3116 SMT Low Pass Filter
на замовлення 222 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: RF FILTER LOWPASS 1.01GHZ 19ULGA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 19-ULGA, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.306" L x 0.156" W (7.79mm x 3.98mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 1.01GHz, Height (Max): 0.022" (0.56mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP0BA1010A7TR\250 LP0BA1010A7TR\250 Виробник : KYOCERA AVX AVX-MLO_LP-Filters.pdf Signal Conditioning 1010MHz Size 3116 SM T Low Pass Filter
на замовлення 27 шт:
Кількість Ціна
LP0BA1010A7TR\250 LP0BA1010A7TR\250 Виробник : KYOCERA AVX AVX-MLO_LP-Filters.pdf Description: RF FILTER LOWPASS 1.01GHZ 19ULGA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 19-ULGA
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.306" L x 0.156" W (7.79mm x 3.98mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.01GHz
Height (Max): 0.022" (0.56mm)
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 19-ULGA
Filter Type: Low Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.01GHz
Height (Max): 0.022" (0.56mm)