Продукція > KYOCERA AVX > LP0CA0550A7TR\250
LP0CA0550A7TR\250
LP0CA0550A7TR\250 KYOCERA AVX
AVX-MLO_LP-Filters.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Signal Conditioning 550MHz Size 3416 SMT Low Pass Filter
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER LOW PASS 550MHZ 23ULGA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 23-ULGA, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.341" L x 0.156" W (8.67mm x 3.98mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 550MHz, Height (Max): 0.022" (0.56mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP0CA0550A7TR250 LP0CA0550A7TR250 Виробник : Kyocera AVX AVX_MLO_LP_Filters-1386987.pdf Signal Conditioning 550MHz Size 3416 SMT Low Pass Filter
на замовлення 216 шт:
Кількість Ціна
LP0CA0550A7TR\250 LP0CA0550A7TR\250 Виробник : KYOCERA AVX AVX-MLO_LP-Filters.pdf Description: RF FILTER LOW PASS 550MHZ 23ULGA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 23-ULGA
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.341" L x 0.156" W (8.67mm x 3.98mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 550MHz
Height (Max): 0.022" (0.56mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 23-ULGA
Filter Type: Low Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 550MHz
Height (Max): 0.022" (0.56mm)