Продукція > KYOCERA AVX > LP0DA0410A7TR250
LP0DA0410A7TR250
LP0DA0410A7TR250 Kyocera AVX
AVX_MLO_LP_Filters-3162556.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Signal Conditioning 410MHz Size 4016 SMT Low Pass Filter
на замовлення 166 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: RF FILTER LOW PASS 410MHZ 25ULGA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 25-ULGA, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.401" L x 0.156" W (10.20mm x 3.98mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 410MHz, Height (Max): 0.022" (0.56mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP0DA0410A7TR\250 LP0DA0410A7TR\250 Виробник : KYOCERA AVX AVX-MLO_LP-Filters.pdf Signal Conditioning 410MHz Size 4016 SMT Low Pass Filter
на замовлення 133 шт:
Кількість Ціна
LP0DA0410A7TR\250 LP0DA0410A7TR\250 Виробник : KYOCERA AVX AVX-MLO_LP-Filters.pdf Description: RF FILTER LOW PASS 410MHZ 25ULGA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 25-ULGA
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.401" L x 0.156" W (10.20mm x 3.98mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 410MHz
Height (Max): 0.022" (0.56mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 25-ULGA
Filter Type: Low Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 410MHz
Height (Max): 0.022" (0.56mm)