Продукція > KYOCERA AVX > LP1206A0512BNTR
LP1206A0512BNTR
LP1206A0512BNTR KYOCERA AVX
LP1206.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILTER LOW PASS 512MHZ 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 512MHz
Insertion Loss: 0.9dB
Height (Max): 0.036" (0.92mm)
на замовлення 469 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER LOW PASS 512MHZ 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 512MHz, Insertion Loss: 0.9dB, Height (Max): 0.036" (0.92mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP1206A0512BNTR Виробник : KYOCERA AVX Components lp1206.pdf RF Filter Low Pass 512MHz 0.8dB 50Ohm SMD 4Pin 1206 T/R
товару немає в наявності
LP1206A0512BNTR LP1206A0512BNTR Виробник : KYOCERA AVX LP1206.pdf Description: RF FILTER LOW PASS 512MHZ 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Low Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 512MHz
Insertion Loss: 0.9dB
Height (Max): 0.036" (0.92mm)
товару немає в наявності
LP1206A0512BNTR LP1206A0512BNTR Виробник : Kyocera AVX LP1206.pdf Signal Conditioning 512MHz 50Ohm