Продукція > KYOCERA AVX > LP1206A3200ASTR\500
LP1206A3200ASTR\500
LP1206A3200ASTR\500 KYOCERA AVX
AVX-LP1206-SMD-Filter.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILTER LOW PASS 3.2GHZ 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.121" L x 0.063" W (3.08mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 3.2GHz
Insertion Loss: 0.85dB
Height (Max): 0.038" (0.97mm)
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER LOW PASS 3.2GHZ 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.121" L x 0.063" W (3.08mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 3.2GHz, Insertion Loss: 0.85dB, Height (Max): 0.038" (0.97mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP1206A3200ASTR\500 LP1206A3200ASTR\500 Виробник : KYOCERA AVX AVX-LP1206-SMD-Filter.pdf Description: RF FILTER LOW PASS 3.2GHZ 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Low Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 3.2GHz
Insertion Loss: 0.85dB
Height (Max): 0.038" (0.97mm)
Кількість Ціна
LP1206A3200ASTR\500 LP1206A3200ASTR\500 Виробник : KYOCERA AVX AVX_LP1206_SMD_Filter.pdf Signal Conditioning HP Low pass filter 3200MHz
LP1206A3200ASTR500 LP1206A3200ASTR500 Виробник : Kyocera AVX AVX_LP1206_SMD_Filter-3162617.pdf Signal Conditioning HP Low pass filter 3200MHz