LP164NMO
LP164NMO Pulse Electronics
LP164NMO
Виробник: Pulse Electronics
Description: ANT BLACK NMO LOW PROFILE UNIT
Packaging: Bag
Mounting Type: Magnetic
Frequency Range: 162.75MHz ~ 165.25MHz
Gain: 2dBi
Termination: NMO
Number of Bands: 1
Antenna Type: Dome
Height (Max): 3.750" (95.25mm)
Return Loss: -10dB
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 164MHz
Power - Max: 60 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANT BLACK NMO LOW PROFILE UNIT, Packaging: Bag, Mounting Type: Magnetic, Frequency Range: 162.75MHz ~ 165.25MHz, Gain: 2dBi, Termination: NMO, Number of Bands: 1, Antenna Type: Dome, Height (Max): 3.750" (95.25mm), Return Loss: -10dB, Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 164MHz, Power - Max: 60 W.