LP1EA0500A700
LP1EA0500A700 KYOCERA AVX
AVX-MLO_LP-Filters.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILTER LOW PASS 500MHZ 30SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: 30-SMD, No Lead
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.460" L x 0.170" W (11.68mm x 4.32mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 500MHz
Height (Max): 0.022" (0.56mm)
на замовлення 179 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER LOW PASS 500MHZ 30SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: 30-SMD, No Lead, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.460" L x 0.170" W (11.68mm x 4.32mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 500MHz, Height (Max): 0.022" (0.56mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP1EA0500A700 Виробник : KYOCERA AVX Components AVX-MLO_LP-Filters.pdf RF Filter Low Pass 500MHz 0.5dB 50Ohm SMD 30Pin Standard