LP2816A2500SNTR KYOCERA AVX Components
AVX-LP2816HPF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
RF Filters
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER LOW PASS 2.5GHZ 4SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.276" L x 0.157" W (7.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.5GHz (Cutoff), Insertion Loss: -0.8dB, Height (Max): 0.047" (1.20mm).
Інші пропозиції LP2816A2500SNTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP2816A2500SNTR Виробник : KYOCERA AVX AVX-LP2816HPF.pdf Description: RF FILTER LOW PASS 2.5GHZ 4SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.276" L x 0.157" W (7.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.5GHz (Cutoff)
Insertion Loss: -0.8dB
Height (Max): 0.047" (1.20mm)
товару немає в наявності
LP2816A2500SNTR LP2816A2500SNTR Виробник : KYOCERA AVX AVX_LP2816HPF-3162669.pdf Signal Conditioning 2500MHz 15W High Per formance