LP2950-33LPE3
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flp2951
Код товару: 177736
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 1
товару немає в наявності
Ціна
LP2950-33LPE3 LP2950-33LPE3 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flp2951 LDO Regulator Pos 3.3V 0.1A 3-Pin TO-92 Bulk
на замовлення 1000 шт:
Кількість Ціна
LP2950-33LPE3 LP2950-33LPE3 Виробник : TEXAS INSTRUMENTS suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flp2951 Description: TEXAS INSTRUMENTS - LP2950-33LPE3 - LDO-Festspannungsregler, 3.7V bis 30V, 380mV Dropout, 3.3Vout, 100mAout, TO-92-3
tariffCode: 85423990
Ausgang: Fest
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, min.: -
IC-Montage: Durchsteckmontage
Ausgangsspannung, max.: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
IC-Gehäuse / Bauform: TO-92
Nennausgangsspannung: 3.3V
MSL: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Eingangsspannung, max.: 30V
euEccn: NLR
Ausgangsstrom, max.: 100mA
Polarität: Positiver Ausgang
Eingangsspannung, min.: 3.7V
Anzahl der Pins: 3Pin(s)
Produktpalette: 3.3V 100mA LDO Voltage Regulators
Ausgangsspannung, nom.: 3.3V
productTraceability: No
Ausgangsstrom, max.: 100mA
Dropout-Spannung, typ., bei Strom: 380mV
Typische Dropout-Spannung bei Strom: 380mV
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge
SVHC: No SVHC (27-Jun-2018)
на замовлення 41 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
LP2950-33LPE3 LP2950-33LPE3 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flp2951 Description: IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO92-3
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Current - Output: 100mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 120 µA
Voltage - Input (Max): 30V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: TO-92-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Part Status: Active
Voltage Dropout (Max): 0.6V @ 100mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
Current - Supply (Max): 14 mA
Мінімальне замовлення: 4
LP2950-33LPE3 LP2950-33LPE3 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flp2951 LDO Voltage Regulators Adj Micropwr Vltg Re g
Мінімальне замовлення: 4
товару немає в наявності