LP2950CDT-3.3
LP2950CDT-3.3 ON-Semiconductor
info-st2950acz3.0.pdf
Виробник: ON-Semiconductor
Код виробника: LP2950CDT-3.3RKG RoHS Positive Voltage Regulator, VLDO, 3.3V, 0.1A, 1%, 0.35V dropout, -40?125°C TS2950CP-3.3 Integrated Circuits
кількість в упаковці: 2500 шт
на замовлення 1450 шт:
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO252-3, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 100mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 120 µA, Voltage - Input (Max): 30V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: TO-252-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Part Status: Not For New Designs, Voltage Dropout (Max): 0.6V @ 100mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Current - Supply (Max): 14 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP2950CDT-3.3 LP2950CDT-3.3 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flp2950-n Description: IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO252-3
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 100mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 120 µA
Voltage - Input (Max): 30V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: TO-252-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Part Status: Not For New Designs
Voltage Dropout (Max): 0.6V @ 100mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
Current - Supply (Max): 14 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 252
LP2950CDT-3.3 LP2950CDT-3.3 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flp2950-n LDO Regulator Pos 3.3V 0.1A 3-Pin(2+Tab) TO-252 Tube
Мінімальне замовлення: 315
Packaging: Tube
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 100mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 30V
Number of Regulators: 1
Current - Supply (Max): 14 mA
на замовлення 89 шт:
Мінімальне замовлення: 4
LP2950CDT-3.3 Виробник : ON-Semiconductor info-st2950acz3.0.pdf Код виробника: LP2950CDT-3.3G Positive Voltage Regulator, VLDO, 3.3V, 0.1A, 1%, 0.35V dropout, -40?125°C TS2950CP-3.3 Integrated Circuits
кількість в упаковці: 75 шт
Мінімальне замовлення: 750
LP2950CDT-3.3 Виробник : ON-Semiconductor info-st2950acz3.0.pdf Код виробника: LP2950CDT-3.3RKG Positive Voltage Regulator, VLDO, 3.3V, 0.1A, 1%, 0.35V dropout, -40?125°C TS2950CP-3.3 Integrated Circuits
LP2950CDT-3.3 Виробник : NS suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flp2950-n 09+
LP2950CDT-3.3 Виробник : DIV LP2950_nsc.pdf Лінійний СН, Uвих, В = 3.3, Iвих = 0,1 А, Udrop, В = 0.38, Тексп, °С = -40...+125, Точ, % = 1,... Група товару: Інтегральні мікросхеми Корпус: D-PAK Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
LP2950CDT-3.3 Виробник : On Semiconductor lp2950-d.pdf 3.3V 0.1A TO-252 DPak Група товару: Мікросхеми електроживлення Од. вим: шт
товару немає в наявності
LP2950CDT-3.3 LP2950CDT-3.3 Виробник : onsemi suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flp2950-n LDO Voltage Regulators 3.3V 100mA Low Power
LP2950CDT-3.3 LP2950CDT-3.3 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flp2950-n LDO Voltage Regulators 100-mA, 30-V, low-dropout voltage regulator with low IQ 3-TO-252 -40 to 125