LP2951CD-3.3G
lp2950-d.pdf
Код товару: 128928
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 3
Написати відгук
Інші пропозиції LP2951CD-3.3G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP2951CD-3.3G LP2951CD-3.3G Виробник : onsemi LP2950_D-2315107.pdf LDO Voltage Regulators ANA 100mA 3.3V LDO VREG
на замовлення 1666 шт:
LP2951CD-3.3G Виробник : On Semiconductor lp2950-d.pdf 3.3V 0.1A SOIC-8 Група товару: Мікросхеми електроживлення Од. вим: шт
товару немає в наявності
LP2951CD-3.3G LP2951CD-3.3G Виробник : onsemi lp2950-d.pdf Description: IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8-SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 100mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 120 µA
Voltage - Input (Max): 30V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 8-SOIC
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Voltage Dropout (Max): 0.45V @ 100mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
Current - Supply (Max): 12 mA