LP471M200H3P3
LP471M200H3P3 Cornell Dubilier Knowles
SLP.pdf
Виробник: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 540mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.181" (30.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 200 V
Ripple Current @ Low Frequency: 1.143 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.6002 A @ 100 kHz
на замовлення 498 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 540mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.181" (30.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 200 V, Ripple Current @ Low Frequency: 1.143 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.6002 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP471M200H3P3 LP471M200H3P3 Виробник : Knowles / Illinois Capacitor SLP.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 470uF 200V (D X L) 35mm x 30mm
на замовлення 328 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
LP471M200H3P3 LP471M200H3P3 Виробник : Cornell Dubilier - CDE SLP.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 470uF 200V (D X L) 35mm x 30mm
на замовлення 373 шт:
LP471M200H3P3 Виробник : Knowles Corporation SLP.pdf Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 470uF; 200VDC; 30x30mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 470µF
Operating voltage: 200V DC
Body dimensions: 30x30mm
Terminal pitch: 10mm
Tolerance: ±20%
Service life: 1000h
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: LP
Operating current: 1143mA
ESR value: 540mΩ
на замовлення 400 шт:
Мінімальне замовлення: 11
LP471M200H3P3 LP471M200H3P3 Виробник : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) SLP.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 470uF 200V (D X L) 35mm x 30mm