LPA136174-6NF
LPA136174-6NF Amphenol PCTEL
LPA136174-6NF.pdf
Виробник: Amphenol PCTEL
Description: BLUEWAVE LOG PERIODIC ARRAY ANT
Packaging: Box
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 136MHz ~ 174MHz
Gain: 8.1dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.7
Antenna Type: Log Periodic
Height (Max): 57.008" (144.80cm)
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 155MHz
Power - Max: 300 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BLUEWAVE LOG PERIODIC ARRAY ANT, Packaging: Box, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 136MHz ~ 174MHz, Gain: 8.1dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.7, Antenna Type: Log Periodic, Height (Max): 57.008" (144.80cm), Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 155MHz, Power - Max: 300 W.