Продукція > BIVAR > LPAV4-200-1000F-1-4
LPAV4-200-1000F-1-4
LPAV4-200-1000F-1-4 Bivar
LPAV4_200_1000F_1_4_A-3001910.pdf
Виробник: Bivar
LED Light Pipes Vertical Quad Station 4mm Flat
на замовлення 92 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED INDICATION, ROUND, CLEAR, FL, Packaging: Bulk, Color: Clear, Mounting Type: Board Mount, Press Fit, Type: Rigid, Configuration: 4 High, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 4.00mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Color: Clear
Mounting Type: Board Mount, Press Fit
Type: Rigid
Configuration: 4 High
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 4.00mm