LPF-16D-15
LPF-16D-15 MEAN WELL USA Inc.
LPF-16D-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC 8.25-15V 1.07A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 5.83" L x 1.57" W x 1.26" H (148.0mm x 40.0mm x 32.0mm)
Voltage - Output: 8.25 ~ 15V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -35°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, PSE
Ratings: IP30
Efficiency: 83%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.07A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 16 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 8.25-15V 1.07A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 5.83" L x 1.57" W x 1.26" H (148.0mm x 40.0mm x 32.0mm), Voltage - Output: 8.25 ~ 15V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -35°C ~ 70°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, PSE, Ratings: IP30, Efficiency: 83%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.07A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 16 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції LPF-16D-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPF-16D-15 LPF-16D-15 Виробник : MEAN WELL LPF-16D-spec.pdf AC/DC, 16.05W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 15V/1.07A, розміри 148х40х32 мм, -35...+70 С, IP30, 3-in-1 dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
LPF-16D-15 LPF-16D-15 Виробник : MEAN WELL LPF-16D-spec.pdf AC/DC, 16.05W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 15V/1.07A, розміри 148х40х32 мм, -35...+70 С, IP30, 3-in-1 dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
LPF-16D-15 LPF-16D-15 Виробник : MEAN WELL LPF_16D_SPEC-1511425.pdf LED Power Supplies 16.05W 15V 1.07A Dimming LED PS