LPF-16D-20
LPF-16D-20 MEAN WELL
LPF_16D_SPEC-1511425.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 16W 20V 0.8A Dimming LED PS
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 11-20V 800MA, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.83" L x 1.57" W x 1.26" H (148.0mm x 40.0mm x 32.0mm), Voltage - Output: 11 ~ 20V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -35°C ~ 70°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, PSE, Ratings: IP30, Efficiency: 84.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 800mA, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 16 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції LPF-16D-20
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPF-16D-20 LPF-16D-20 Виробник : MEAN WELL USA Inc. LPF-16D-spec.pdf Description: LED DRVR CC AC/DC 11-20V 800MA
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.83" L x 1.57" W x 1.26" H (148.0mm x 40.0mm x 32.0mm)
Voltage - Output: 11 ~ 20V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -35°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, PSE
Ratings: IP30
Efficiency: 84.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 800mA
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 16 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV