LPF-16D-24
LPF-16D-24 MEAN WELL
3169450.pdf
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - LPF-16D-24 - LED-Treiber, LED-Beleuchtung, 16.08 W, 24 VDC, 670 mA, Konstantstrom, 90 V
tariffCode: 85044083
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 24VDC
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 670mA
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 305V
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantstrom
Eingangsspannung, min.: 90V
Produktpalette: LPF-16D
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung
Ausgangsleistung, max.: 16.08W
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: MEAN WELL - LPF-16D-24 - LED-Treiber, LED-Beleuchtung, 16.08 W, 24 VDC, 670 mA, Konstantstrom, 90 V, tariffCode: 85044083, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung, max.: 24VDC, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Ausgangsstrom: 670mA, usEccn: EAR99, Eingangsspannung, max.: 305V, euEccn: NLR, LED-Treiber-Modus: Konstantstrom, Eingangsspannung, min.: 90V, Produktpalette: LPF-16D, productTraceability: No, Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung, Ausgangsleistung, max.: 16.08W, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Інші пропозиції LPF-16D-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPF-16D-24 LPF-16D-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. LPF-16D-SPEC.PDF Description: LED DRVR CC AC/DC 13.2-24V 670MA
на замовлення 165 шт:
LPF-16D-24 LPF-16D-24 Виробник : MEAN WELL LPF-16D-spec.pdf AC/DC, 16.08W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 24V/0.67A, розміри 148х40х32 мм, -35...+70 С, IP30, 3-in-1 dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
LPF-16D-24 LPF-16D-24 Виробник : MEAN WELL LPF-16D-spec.pdf AC/DC, 16.08W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 24V/0.67A, розміри 148х40х32 мм, -35...+70 С, IP30, 3-in-1 dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
товару немає в наявності
LPF-16D-24 LPF-16D-24 Виробник : MEAN WELL LPF_16D_SPEC-1511425.pdf LED Power Supplies 16.08W 24V 0.67A Dimming LED PS