LPF-16D-30
LPF-16D-30 MEAN WELL
LPF_16D_SPEC-1511425.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 16.2W 30V 0.54A Dimming LED PS
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LPF-16D-30
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPF-16D-30 LPF-16D-30 Виробник : MEAN WELL USA Inc. LPF-16D-SPEC.PDF Description: LED DRVR CC AC/DC 16.5-30V 540MA