LPF-25D-12 MeanWell
LPF-25D-spec.pdf
Код товару: 103612
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: MeanWell
Блоки та елементи живлення > Блоки живлення для світлодіодів та світлодіодних виробів
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Power supply: switching; LED; 25.2W; 12VDC; 2.1A; 90÷305VAC; IP67
Operating temperature: -35...70°C
Manufacturer series: LPF-25
Caution!: rated parameters obtained at full load
Type of power supply: switching
Body dimensions: 148x40x32mm
Lead length: 0.3m
Output current: 2.1A
Number of outputs: 1
Output voltage range: 6.6...12V DC
Output voltage: 12V DC
Power: 25.2W
Efficiency: 84%
Supply voltage: 90...305V AC; 127...431V DC
Electrical connection: wires
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Operating modes: constant current
IP rating: IP67
Kind of power supply: LED
Application: LED
на замовлення 8 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
LPF-25D-12 LPF-25D-12 Виробник : MEAN WELL LPF-25D-spec.pdf LED Power Supplies 25.2W 12V 2.1A Dimming LED PS IP67
на замовлення 20 шт:
Кількість Ціна
LPF-25D-12 LPF-25D-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. LPF-25D-spec.pdf Description: LED DRVR CC AC/DC 6.6-12V 2.1A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 5.83" L x 1.57" W x 1.26" H (148.0mm x 40.0mm x 32.0mm)
Voltage - Output: 6.6 ~ 12V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -35°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, PSE
Ratings: IP67
Efficiency: 84%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.1A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 25 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 13 шт:
LPF-25D-12 LPF-25D-12 Виробник : MEAN WELL LPF-25D-spec.pdf AC/DC, 25.2W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 12V/2.1A, розміри 148х40х32 мм, -35...+70 С, IP67, 3-in-1 dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 2 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
LPF-25D-12 LPF-25D-12 Виробник : MEAN WELL LPF-25D-spec.pdf AC/DC, 25.2W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 12V/2.1A, розміри 148х40х32 мм, -35...+70 С, IP67, 3-in-1 dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 2 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
LPF-25D-12 LPF-25D-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. lpf-25d-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC LED Power Supply 25.2W Single 6-Pin
на замовлення 48 шт:
Мінімальне замовлення: 6
на замовлення 30 шт:
товару немає в наявності