LPF-25D-15
LPF-25D-15 MEAN WELL
LPF-25D-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 25.02W 15V 1.67A Dimming LED PS IP67
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 25.05W; 15VDC; 1.67A; 90÷305VAC; IP67, Type of power supply: switching, Kind of power supply: LED, Power: 25.05W, Output voltage: 15V DC, Output current: 1.67A, Number of outputs: 1, Body dimensions: 148x40x32mm, Electrical connection: wires, Efficiency: 84%, Additional functions: active PFC; dimming function 1-10V DC; PWM controlled dimming function; resistance dimming function, Supply voltage: 90...305V AC; 127...431V DC, Operating temperature: -35...70°C, Caution!: rated parameters obtained at full load, Application: LED, IP rating: IP67, Output voltage range: 8.25...15V DC, Operating modes: constant current, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Lead length: 0.3m, Manufacturer series: LPF-25.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPF-25D-15 LPF-25D-15 Виробник : Mean-Well USA, Inc. lpf25dspec.pdf AC/DC LED Power Supply 25.05W Single 6-Pin
на замовлення 43 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
товару немає в наявності
LPF-25D-15 LPF-25D-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. LPF-25D-spec.pdf Description: LED DRVR CC AC/DC 8.25-15V 1.67A
товару немає в наявності
Description: Power supply: switching; LED; 25.05W; 15VDC; 1.67A; 90÷305VAC; IP67
Type of power supply: switching
Kind of power supply: LED
Power: 25.05W
Output voltage: 15V DC
Output current: 1.67A
Number of outputs: 1
Body dimensions: 148x40x32mm
Electrical connection: wires
Efficiency: 84%
Supply voltage: 90...305V AC; 127...431V DC
Operating temperature: -35...70°C