LPF-25D-30
LPF-25D-30 MEAN WELL
LPF-25D-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 25.2W 30V 0.84A Dimming LED PS IP67
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
AC/DC, 25.2W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 30V/0.84A, розміри 148х40х32 мм, -35...+70 С, IP67, 3-in-1 dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції LPF-25D-30
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPF-25D-30 LPF-25D-30 Виробник : Mean-Well USA, Inc. lpf-25d-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC LED Power Supply 25.2W Single 6-Pin
товару немає в наявності
LPF-25D-30 LPF-25D-30 Виробник : MEAN WELL LPF-25D-spec.pdf AC/DC, 25.2W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 30V/0.84A, розміри 148х40х32 мм, -35...+70 С, IP67, 3-in-1 dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
LPF-25D-30 LPF-25D-30 Виробник : MEAN WELL LPF-25D-spec.pdf AC/DC, 25.2W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 30V/0.84A, розміри 148х40х32 мм, -35...+70 С, IP67, 3-in-1 dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
LPF-25D-30 LPF-25D-30 Виробник : MEAN WELL USA Inc. LPF-25D-spec.pdf Description: LED DRVR CC AC/DC 16.5-30V 840MA