LPF-25D-48
LPF-25D-48 MEAN WELL USA Inc.
LPF-25D-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC 26.4-48V 530MA
Packaging: Bulk
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 5.83" L x 1.57" W x 1.26" H (148.0mm x 40.0mm x 32.0mm)
Voltage - Output: 26.4 ~ 48V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -35°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, PSE
Ratings: IP67
Efficiency: 86%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 530mA
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 25 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 1131 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 26.4-48V 530MA, Packaging: Bulk, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 5.83" L x 1.57" W x 1.26" H (148.0mm x 40.0mm x 32.0mm), Voltage - Output: 26.4 ~ 48V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -35°C ~ 70°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, PSE, Ratings: IP67, Efficiency: 86%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 530mA, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 25 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPF-25D-48 LPF-25D-48 Виробник : MEAN WELL LPF-25D-spec.pdf LED Power Supplies 25.44W 48V 0.53A Dimming LED PS IP67
на замовлення 27 шт:
Кількість Ціна
LPF-25D-48 LPF-25D-48 Виробник : Mean-Well USA, Inc. lpf-25d-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC LED Power Supply 25.44W Single 6-Pin
на замовлення 36 шт:
Мінімальне замовлення: 6
LPF-25D-48 LPF-25D-48 Виробник : Mean-Well USA, Inc. lpf25dspec.pdf AC/DC LED Power Supply 25.44W Single 6-Pin
на замовлення 3 шт:
на замовлення 93 шт:
Мінімальне замовлення: 6
на замовлення 3 шт:
на замовлення 5 шт:
товару немає в наявності
LPF-25D-48 LPF-25D-48 Виробник : MEAN WELL LPF-25D-spec.pdf AC/DC, 25.44W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 48V/0.53A, розміри 148х40х32 мм, -35...+70 С, IP67, 3-in-1 dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
LPF-25D-48 LPF-25D-48 Виробник : MEAN WELL LPF-25D-spec.pdf AC/DC, 25.44W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 48V/0.53A, розміри 148х40х32 мм, -35...+70 С, IP67, 3-in-1 dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
LPF-25D-48 LPF-25D-48 Виробник : MEAN WELL USA Inc. LPF-25D-spec.pdf Description: LED DRVR CC AC/DC 26.4-48V 530MA
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Voltage - Output: 26.4 ~ 48V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Ratings: IP67
Efficiency: 86%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 530mA
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 25 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV