LPF-25D-54
LPF-25D-54 MEAN WELL
LPF-25D-SPEC.PDF Mean_Well_Industrial-Catalog.pdf Mean_Well_LED-Catalog.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 25.38W; 54VDC; 0.47A; 90÷305VAC; IP67
Operating temperature: -35...70°C
Manufacturer series: LPF-25
Caution!: rated parameters obtained at full load
Type of power supply: switching
Body dimensions: 148x40x32mm
Lead length: 0.3m
Output current: 0.47A
Number of outputs: 1
Output voltage range: 29.7...54V DC
Output voltage: 54V DC
Power: 25.38W
Efficiency: 86%
Supply voltage: 90...305V AC; 127...431V DC
Electrical connection: wires
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Operating modes: constant current
IP rating: IP67
Kind of power supply: LED
Application: LED
на замовлення 15 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 25.38W; 54VDC; 0.47A; 90÷305VAC; IP67, Operating temperature: -35...70°C, Manufacturer series: LPF-25, Caution!: rated parameters obtained at full load, Type of power supply: switching, Additional functions: active PFC; dimming function 1-10V DC; PWM controlled dimming function; resistance dimming function, Body dimensions: 148x40x32mm, Lead length: 0.3m, Output current: 0.47A, Number of outputs: 1, Output voltage range: 29.7...54V DC, Output voltage: 54V DC, Power: 25.38W, Efficiency: 86%, Supply voltage: 90...305V AC; 127...431V DC, Electrical connection: wires, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Operating modes: constant current, IP rating: IP67, Kind of power supply: LED, Application: LED.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPF-25D-54 LPF-25D-54 Виробник : MEAN WELL LPF-25D-spec.pdf LED Power Supplies 25.38W 54V 0.47A Dimming LED PS IP67
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
LPF-25D-54 LPF-25D-54 Виробник : Mean-Well USA, Inc. lpf25dspec.pdf AC/DC LED Power Supply 25.38W Single 6-Pin
на замовлення 15 шт:
Мінімальне замовлення: 6
LPF-25D-54 LPF-25D-54 Виробник : Mean-Well USA, Inc. lpf-25d-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC LED Power Supply 25.38W Single 6-Pin
на замовлення 7 шт:
Мінімальне замовлення: 6
на замовлення 10 шт:
Мінімальне замовлення: 5
товару немає в наявності
LPF-25D-54 LPF-25D-54 Виробник : MEAN WELL USA Inc. LPF-25D-spec.pdf Description: LED DRVR CC AC/DC 29.7-54V 470MA