LPF-40D-48
LPF-40D-48 MEAN WELL USA Inc.
LPF-40D-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC 28.8-48V 840MA
на замовлення 106 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
LED Power Supplies 40.32W 48V 0.84A Dimming Function.
Інші пропозиції LPF-40D-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPF-40D-48 LPF-40D-48 Виробник : MEAN WELL LPF-40D-SPEC.PDF LED Power Supplies 40.32W 48V 0.84A Dimming Function
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
LPF-40D-48 LPF-40D-48 Виробник : Mean-Well USA, Inc. lpf40dspec.pdf AC/DC LED Power Supply 40.32W Single 6-Pin
на замовлення 4 шт: