LPF-60D-20
LPF-60D-20 MEAN WELL USA Inc.
LPF-60D-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVER CC AC/DC 12-20V 3A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 6.40" L x 1.69" W x 1.26" H (162.5mm x 43.0mm x 32.0mm)
Voltage - Output: 12 ~ 20V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, PSE, TUV
Ratings: IP67
Efficiency: 88%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 3A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 60 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 12-20V 3A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 6.40" L x 1.69" W x 1.26" H (162.5mm x 43.0mm x 32.0mm), Voltage - Output: 12 ~ 20V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, PSE, TUV, Ratings: IP67, Efficiency: 88%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 3A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 60 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPF-60D-20 LPF-60D-20 Виробник : MEAN WELL LPF-60D-spec.pdf LED Power Supplies 60W 20V 3A Dimming Function
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
LPF-60D-20 LPF-60D-20 Виробник : Mean-Well USA, Inc. lpf-60d-spec.pdf AC/DC LED Power Supply 60W Single 6-Pin
на замовлення 6 шт:
Мінімальне замовлення: 5
на замовлення 20 шт:
Мінімальне замовлення: 4