LPF-60D-30
LPF-60D-30 MEAN WELL
LPF-60D-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 60W 30V 2A Dimming Function
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 18-30V 2A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 6.40" L x 1.69" W x 1.26" H (162.5mm x 43.0mm x 32.0mm), Voltage - Output: 18 ~ 30V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, PSE, TUV, Ratings: IP67, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 60 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPF-60D-30 LPF-60D-30 Виробник : MEAN WELL USA Inc. LPF-60D-spec.pdf Description: LED DRIVER CC AC/DC 18-30V 2A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 6.40" L x 1.69" W x 1.26" H (162.5mm x 43.0mm x 32.0mm)
Voltage - Output: 18 ~ 30V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, PSE, TUV
Ratings: IP67
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 60 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 32 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
LPF-60D-30 LPF-60D-30 Виробник : Mean-Well USA, Inc. lpf-60d-spec.pdf AC/DC LED Power Supply 60W Single 6-Pin
на замовлення 36 шт:
Мінімальне замовлення: 5
товару немає в наявності
LPF-60D-30 LPF-60D-30 Виробник : MEAN WELL LPF-60D-spec.pdf AC/DC, 60W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 30V/2.0A, розміри 162.5х43х32 мм, -40...+80 С, IP67, 3-in-1 dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
LPF-60D-30 LPF-60D-30 Виробник : MEAN WELL LPF-60D-spec.pdf AC/DC, 60W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 30V/2.0A, розміри 162.5х43х32 мм, -40...+80 С, IP67, 3-in-1 dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт