LPF-60D-36
LPF-60D-36 MEAN WELL USA Inc.
LPF-60D-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC 21.6-36V 1.67A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 6.40" L x 1.69" W x 1.26" H (162.5mm x 43.0mm x 32.0mm)
Voltage - Output: 21.6 ~ 36V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, PSE, TUV
Ratings: IP67
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.67A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 60 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 160 шт:
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 21.6-36V 1.67A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 6.40" L x 1.69" W x 1.26" H (162.5mm x 43.0mm x 32.0mm), Voltage - Output: 21.6 ~ 36V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, PSE, TUV, Ratings: IP67, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.67A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 60 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPF-60D-36 LPF-60D-36 Виробник : MEAN WELL LPF-60D-spec.pdf LED Power Supplies 60.12W 36V 1.67A Dimming Function
на замовлення 46 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
LPF-60D-36 LPF-60D-36 Виробник : Mean-Well USA, Inc. lpf-60d-spec.pdf AC/DC LED Power Supply 60W Single 6-Pin
на замовлення 138 шт:
Мінімальне замовлення: 5
на замовлення 50 шт:
Мінімальне замовлення: 5
товару немає в наявності
товару немає в наявності
LPF-60D-36 LPF-60D-36 Виробник : MEAN WELL LPF-60D-spec.pdf AC/DC, 60.12W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 36V/1.67A, розміри 162.5х43х32 мм, -40...+80 С, IP67, 3-in-1 dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
LPF-60D-36 LPF-60D-36 Виробник : MEAN WELL LPF-60D-spec.pdf AC/DC, 60.12W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 36V/1.67A, розміри 162.5х43х32 мм, -40...+80 С, IP67, 3-in-1 dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт