LPF-90D-54
LPF-90D-54 MEAN WELL USA Inc.
LPF-90D-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC 32.4-54V 1.67A
Features: OCP, OTP, OVP
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.34" L x 2.40" W x 1.42" H (161.0mm x 61.0mm x 36.0mm)
Voltage - Output: 32.4 ~ 54V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, PSE, TUV, UR
Ratings: IP67
Efficiency: 90.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.67A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 90 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 32.4-54V 1.67A, Features: OCP, OTP, OVP, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.34" L x 2.40" W x 1.42" H (161.0mm x 61.0mm x 36.0mm), Voltage - Output: 32.4 ~ 54V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, PSE, TUV, UR, Ratings: IP67, Efficiency: 90.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.67A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 90 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPF-90D-54 LPF-90D-54 Виробник : MEAN WELL MWEC_S_A0011714237_1-2552293.pdf LED Power Supplies 90.18W 54V 1.67A 90-305VAC Dimming
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
LPF-90D-54 LPF-90D-54 Виробник : MEAN WELL LPF-90D-spec.pdf AC/DC, 90.18W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 54V/1.67A, розміри 161х61х36 мм, -40...+70 С, IP67, 3-in-1 dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
LPF-90D-54 LPF-90D-54 Виробник : MEAN WELL LPF-90D-spec.pdf AC/DC, 90.18W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 54V/1.67A, розміри 161х61х36 мм, -40...+70 С, IP67, 3-in-1 dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт