LPF1005LM51R0780A
LPF1005LM51R0780A Pulse Electronics
LPF1005LM51R0780A
Виробник: Pulse Electronics
Description: RF FILTER LOW PASS 766.5MHZ 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric), 6 PC Pad
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 766.5MHz Center
Insertion Loss: 0.7dB
Bandwidth: 41MHz
Height (Max): 0.018" (0.45mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER LOW PASS 766.5MHZ 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), 6 PC Pad, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 766.5MHz Center, Insertion Loss: 0.7dB, Bandwidth: 41MHz, Height (Max): 0.018" (0.45mm).