LPF1005LM52R2500A YAGEO / PARTNER STOCK
LPF1005LM52R2500A
Виробник: YAGEO / PARTNER STOCK
Description: YAGEO / PARTNER STOCK - LPF1005LM52R2500A - RF FILTERS RF - SAW COMPONENTS FILTERS
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
на замовлення 360000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RF FILTER LOW PASS 2.55GHZ 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), 6 PC Pad, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.55GHz Center, Insertion Loss: 0.7dB, Bandwidth: 300MHz, Height (Max): 0.018" (0.45mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPF1005LM52R2500A LPF1005LM52R2500A Виробник : Pulse Electronics LPF1005LM52R2500A Description: RF FILTER LOW PASS 2.55GHZ 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric), 6 PC Pad
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.55GHz Center
Insertion Loss: 0.7dB
Bandwidth: 300MHz
Height (Max): 0.018" (0.45mm)
товару немає в наявності
LPF1005LM52R2500A Виробник : Pulse Electronics LPF1005LM52R2500A Signal Conditioning 1005 2.4GHz LPF Type52,