Продукція > PULSE > LPF1608LKRKR0709L
LPF1608LKRKR0709L
LPF1608LKRKR0709L Pulse
f_1608_typerk_lpf1608lkrkr0709l_v1_1731428552_1731449232.pdf
Виробник: Pulse
1608 Low Pass Filter
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - LPF1608LKRKR0709L - Tiefpassfilter, 698MHz bis 960MHz, GSM, LTE, WCDMA, 0603 [metrisch 1608], 4-polig, tariffCode: 85176990, Filtergehäuse / Bauform: 0603 [Metrisch 1608], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, euEccn: NLR, Filtertyp: Tiefpass, Anzahl der Pins: 4 Pins, Anzahl der Pins: 4Pin(s), Produktpalette: -, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Durchlassfrequenz: 698MHz to 960MHz, Betriebstemperatur, max.: 85°C, Anwendungen HF-Filter: GSM, LTE, WCDMA, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPF1608LKRKR0709L LPF1608LKRKR0709L Виробник : PULSE ELECTRONICS DATASHEET_PULSE_LPF_1608_TYPERK_LPF1608LKRKR0709L Description: PULSE ELECTRONICS - LPF1608LKRKR0709L - Tiefpassfilter, 698MHz bis 960MHz, GSM, LTE, WCDMA, 0603 [metrisch 1608], 4-polig
tariffCode: 85176990
Filtergehäuse / Bauform: 0603 [Metrisch 1608]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
euEccn: NLR
Filtertyp: Tiefpass
Anzahl der Pins: 4 Pins
Anzahl der Pins: 4Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Durchlassfrequenz: 698MHz to 960MHz
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Anwendungen HF-Filter: GSM, LTE, WCDMA
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 91
tariffCode: 85176990
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: N
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Filtertyp: Tiefpass
Anzahl der Pins: 4 Pins
Anzahl der Pins: 4Pin(s)
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
Мінімальне замовлення: 100
LPF1608LKRKR0709L LPF1608LKRKR0709L Виробник : Pulse Electronics lpf1608lkrkr0709l Description: RF FILTER LOW PASS 617MHZ 960MHZ
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.608GHz
Insertion Loss: 0.3dB
Bandwidth: 343MHz
Height (Max): 0.028" (0.70mm)
Мінімальне замовлення: 29
Мінімальне замовлення: 59
Мінімальне замовлення: 20
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Low Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.608GHz
Insertion Loss: 0.3dB
Bandwidth: 343MHz
Height (Max): 0.028" (0.70mm)