LPF1608LL52R2500A Pulse Electronics
LPF1608LL52R2500A
Виробник: Pulse Electronics
Description: RF FILTER LOW PASS 2.5GHZ 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.5GHz Center
Insertion Loss: 0.6dB
Bandwidth: 400MHz
Height (Max): 0.031" (0.80mm)
на замовлення 12000 шт:
Написати відгук
Description: RF FILTER LOW PASS 2.5GHZ 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.5GHz Center, Insertion Loss: 0.6dB, Bandwidth: 400MHz, Height (Max): 0.031" (0.80mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPF1608LL52R2500A Виробник : Pulse Electronics LPF1608LL52R2500A Description: RF FILTER LOW PASS 2.5GHZ 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Low Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.5GHz Center
Insertion Loss: 0.6dB
Bandwidth: 400MHz
Height (Max): 0.031" (0.80mm)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
LPF1608LL52R2500A Виробник : Pulse Electronics LPF1608LL52R2500A Signal Conditioning 1608 2.3 2.7GHz LPF, Type 52