LPFH-60-12
LPFH-60-12 MEAN WELL USA Inc.
LPFH-60-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 7.2-12V 5A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 6.40" L x 1.69" W x 1.26" H (162.5mm x 43.0mm x 32.0mm)
Voltage - Output: 7.2 ~ 12V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 400VAC
Approval Agency: cURus
Ratings: IP67
Efficiency: 86%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 5A
Voltage - Input (Min): 200VAC
Power (Watts): 60 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 7.2-12V 5A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 6.40" L x 1.69" W x 1.26" H (162.5mm x 43.0mm x 32.0mm), Voltage - Output: 7.2 ~ 12V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 400VAC, Approval Agency: cURus, Ratings: IP67, Efficiency: 86%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 5A, Voltage - Input (Min): 200VAC, Power (Watts): 60 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPFH-60-12 LPFH-60-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. lpfh-60-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC LED Power Supply 60W Single 4-Pin
на замовлення 18 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
на замовлення 18 шт:
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 6 шт:
Мінімальне замовлення: 4
LPFH-60-12 LPFH-60-12 Виробник : MEAN WELL LPFH-60-spec.pdf LED Power Supplies 60W 12V 5A IP67 CV+CC LED Drivr