LPFH-60D-12
LPFH-60D-12 Mean-Well USA, Inc.
lpfh-60d-spec.pdfpdfjs.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC LED Power Supply 60W Single 6-Pin
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 7.2-12V 5A, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.40" L x 1.69" W x 1.26" H (162.5mm x 43.0mm x 32.0mm), Voltage - Output: 7.2 ~ 12V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 400VAC, Approval Agency: cURus, Ratings: IP67, Efficiency: 86%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 5A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 200VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 60 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPFH-60D-12 LPFH-60D-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. lpfh-60d-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC LED Power Supply 60W Single 6-Pin
Кількість Ціна
LPFH-60D-12 LPFH-60D-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. LPFH-60D-spec.pdf Description: LED DRIVER CC AC/DC 7.2-12V 5A
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.40" L x 1.69" W x 1.26" H (162.5mm x 43.0mm x 32.0mm)
Voltage - Output: 7.2 ~ 12V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 400VAC
Approval Agency: cURus
Ratings: IP67
Efficiency: 86%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 5A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 200VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 60 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
товару немає в наявності
LPFH-60D-12 LPFH-60D-12 Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=LPFH-60D# LED Power Supplies 60W 12V 5A IP67 CC Dimming