LPFH-60D-24
LPFH-60D-24 MEAN WELL USA Inc.
LPFH-60D-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC 14.4-24V 2.5A
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
LED Power Supplies 60W 24V 2.5A IP67 CC Dimming.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPFH-60D-24 LPFH-60D-24 Виробник : Mean-Well USA, Inc. lpfh-60d-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC LED Power Supply 60W Single 6-Pin
на замовлення 4 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
на замовлення 9 шт:
LPFH-60D-24 LPFH-60D-24 Виробник : MEAN WELL LPFH-60D-spec.pdf LED Power Supplies 60W 24V 2.5A IP67 CC Dimming