LPJ-15SPI
LPJ-15SPI Bussmann / Eaton
coois10586_1-2264441.pdf
Виробник: Bussmann / Eaton
Industrial & Electrical Fuses 600V 15A Dual Element Time Delay
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LPJ-15SPI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPJ-15SPI Виробник : Eaton Bussmann Description: FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC/300VDC