LPJ-20SPI
LPJ-20SPI Bussmann / Eaton
coois10586_1-2264441.pdf
Виробник: Bussmann / Eaton
Industrial & Electrical Fuses 600V 20A Dual Element Time Delay
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції LPJ-20SPI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPJ-20SPI Виробник : Eaton Bussmann Description: FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/300VDC