LPJ-35SPI
LPJ-35SPI Bussmann / Eaton
coois10586-1.pdf
Виробник: Bussmann / Eaton
Industrial & Electrical Fuses 600V 35A Dual Element Time Delay
на замовлення 7 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції LPJ-35SPI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPJ-35SPI Виробник : Eaton Bussmann Description: FUSE CARTRIDGE 35A 600VAC/300VDC