LPJ-500SP
LPJ-500SP Eaton Bussmann
Bus_Ele_DS_1007_LPJ_70-600.pdf
Виробник: Eaton Bussmann
Description: FUSE CRTRDGE 500A 600VAC/300VDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Industrial & Electrical Fuses 600V 500A Dual Element Time Delay.
Інші пропозиції LPJ-500SP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPJ-500SP LPJ-500SP Виробник : Bussmann / Eaton Bus_Ele_DS_1007_LPJ_70-600-347407.pdf Industrial & Electrical Fuses 600V 500A Dual Element Time Delay