LPJ-60SPI
LPJ-60SPI Bussmann / Eaton
coois10586_1-2264441.pdf
Виробник: Bussmann / Eaton
Industrial & Electrical Fuses 600V 60A Dual Element Time Delay
на замовлення 13 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції LPJ-60SPI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPJ-60SPI Виробник : Eaton Bussmann Description: FUSE CARTRIDGE 60A 600VAC/300VDC