LPN-RK-25SP Eaton Bussmann
Виробник: Eaton Bussmann
Description: LOW PEAK DUAL ELEMENT
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Industrial & Electrical Fuses 250V 25A Dual Element Time Delay.
Інші пропозиції LPN-RK-25SP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPN-RK-25SP Виробник : Bussmann / Eaton Bus_Ele_DS_1003_LPN_RK_1_10_60A-1664828.pdf Industrial & Electrical Fuses 250V 25A Dual Element Time Delay