Продукція > MEAN WELL > LPP-100-13.5
LPP-100-13.5
LPP-100-13.5 MEAN WELL
LPP-100-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies 101.25W 13.5V 7.5A Open Frame
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Open Frame Power Supplies, Description: Power supply: switching; open; 101.25W; 120÷370VDC; 90÷264VAC, Manufacturer series: LPP-100, Type of power supply: switching, Related items: BVH-21T-P1.1; SVH-200BK22; VHR-5N; VHR-8N, Caution!: rated parameters obtained at full load, Operating temperature: -10...60°C, Electrical connection: plug with 3,96mm pitch, Body dimensions: 222x62x32mm, Number of outputs: 1, Output current: 7.5A, Output voltage range: 12.8...14.9V DC, Output voltage: 13.5V DC, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Additional functions: active PFC, Power: 101.25W, Efficiency: 79%, Supply voltage: 90...264V AC; 120...370V DC, Kind of power supply: open.
Інші пропозиції LPP-100-13.5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPP-100-13.5 LPP-100-13.5 Виробник : MEAN WELL USA Inc. LPP-100-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 13.5V 101W
товару немає в наявності
Description: Power supply: switching; open; 101.25W; 120÷370VDC; 90÷264VAC
Manufacturer series: LPP-100
Type of power supply: switching
Caution!: rated parameters obtained at full load
Operating temperature: -10...60°C
Electrical connection: plug with 3,96mm pitch
Body dimensions: 222x62x32mm
Number of outputs: 1
Output current: 7.5A
Output voltage range: 12.8...14.9V DC
Output voltage: 13.5V DC
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Additional functions: active PFC
Power: 101.25W
Efficiency: 79%