LPP-100-48
LPP-100-48 MEAN WELL
LPP-100-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies 100.8W 48V 2.1A With PFC Function
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPP-100-48 LPP-100-48 Виробник : Mean-Well USA, Inc. lpp-100-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 2.1A 100.8W 11-Pin
на замовлення 131 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
на замовлення 4 шт:
товару немає в наявності
LPP-100-48 LPP-100-48 Виробник : MEAN WELL USA Inc. LPP-100-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 48V 101W