LPP-150-12
LPP-150-12 MEAN WELL
LPP-150-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Power Supplies - Chassis Mount 150W 12V 12.5A With PFC Function
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Open Frame Power Supplies, Description: Power supply: switching; open; 150W; 120÷370VDC; 90÷264VAC; OUT: 1, Manufacturer series: LPP-150, Type of power supply: switching, Kind of power supply: open, Operating temperature: -10...60°C, Body dimensions: 222x75x41mm, Number of outputs: 1, Output current: 12.5A, Output voltage range: 11.4...13.2V DC, Output voltage: 12V DC, Related items: BVH-21T-P1.1; SVH-200BK22; VHR-5N; VHR-6N, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Power: 150W, Efficiency: 82%, Supply voltage: 90...264V AC; 120...370V DC, Electrical connection: plug with 3,96mm pitch, Additional functions: active PFC, Caution!: rated parameters obtained at full load.
Інші пропозиції LPP-150-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPP-150-12 LPP-150-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. lpp-150-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 12.5A 150W 15-Pin
товару немає в наявності
LPP-150-12 LPP-150-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. LPP-150-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 12V 150W
Packaging: Box
Power (Watts): 150W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 8.74" L x 2.95" W x 1.61" H (222.0mm x 75.0mm x 41.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 82%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 12.5 A
товару немає в наявності
Description: Power supply: switching; open; 150W; 120÷370VDC; 90÷264VAC; OUT: 1
Manufacturer series: LPP-150
Type of power supply: switching
Kind of power supply: open
Operating temperature: -10...60°C
Body dimensions: 222x75x41mm
Number of outputs: 1
Output current: 12.5A
Output voltage range: 11.4...13.2V DC
Output voltage: 12V DC
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Power: 150W
Efficiency: 82%
Supply voltage: 90...264V AC; 120...370V DC
Electrical connection: plug with 3,96mm pitch