LPP-150-24
LPP-150-spec.pdf
Код товару: 125994
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Power supply: switching; open; 151.2W; 120÷370VDC; 90÷264VAC; 6.3A
Manufacturer series: LPP-150
Kind of power supply: open
Electrical connection: plug with 3,96mm pitch
Caution!: rated parameters obtained at full load
Type of power supply: switching
Operating temperature: -10...60°C
Body dimensions: 222x75x41mm
Output current: 6.3A
Number of outputs: 1
Output voltage range: 22.8...26.4V DC
Output voltage: 24V DC
Power: 151.2W
Efficiency: 85%
Supply voltage: 90...264V AC; 120...370V DC
Additional functions: active PFC
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
на замовлення 27 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
LPP-150-24 LPP-150-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. LPP-150-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 24V 151W
Packaging: Box
Power (Watts): 151W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 8.74" L x 2.95" W x 1.61" H (222.0mm x 75.0mm x 41.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 85%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 6.3 A
на замовлення 9 шт:
Кількість Ціна
LPP-150-24 LPP-150-24 Виробник : Mean-Well USA, Inc. lpp-150-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 6.3A 151.2W 15-Pin
товару немає в наявності
кількість в упаковці: 1 шт
кількість в упаковці: 1 шт
LPP-150-24 LPP-150-24 Виробник : MEAN WELL LPP-150-spec.pdf Power Supplies - Chassis Mount 150W 24V 6.3A With PFC Function